JIAX Торта Плочи Садови Поставени Гранки, Лажици, Салфети Целосен Сет Декорација Американската Западен Вечера Плоча Бифтек Плоча Домаќинство Партија (Боја : 8 Парче С

JIAX Торта Плочи Садови Поставени Гранки, Лажици, Салфети Целосен Сет Декорација Американската Западен Вечера Плоча

Достапно за вашата нарачка
DEN 1569.60
Залиха:

Се надевам дека ќе се разбере.Благородна дизајн создава елегантен престој за семејно вечери и големи настани.➤ Садови карактеристики : Безбедна, здрава и еколошки; Нежна текстура и лесно да се чисти, тоа е една убава декорација на масата.Тоа се препорачува да не се суди за големината на производот од страна на имагинацијата кога шопинг за да се избегне непотребно недоразбирање. ➤ Совршен за секоја страна : организирате домот настан, импресионира пријатели и љубовници, со луксузни садови, и нека потесното семејство собир го слават и подобрување на емоции.Одлични визуелни ефекти да уживаат во прекрасните моменти од јадење. Поради процесот проблеми и високи-температура отпуштање, таму понекогаш ќе биде мал недостаток од порцелан, мала црна и бела нечистотии, мали изданија, итн.Тоа е многу погодна за формални вечери, банкети и вечера партии и за дневни оброци.Уживајте во незаборавен и исклучителна dinner Nordic Светлина Луксузни Западен Садови Постави Модел Соба Декорација Американската Западен Вечера Плоча Бифтек Плоча Домаќинство Целосен Сет▶ Производ parameters Name : керамички вечера plate Material : porcelain Style : Европската style Shape : round Size : 10 инчи, 8 inches Disk тип : рамни disk Tea садови занает : underglaze Whether прирачник : No Applicable објект : Adult Application : хотел/ресторан/club/модел соба/setup table The 2-парче сет содржи : 10 инчен вечера плоча*1 + 8 инчен вечера плоча*1 The 3-парче сет содржи : Вилушка лажица 3-парче set The 8-парче сет содржи : 10 инчен вечера плоча*1 + 8 инчен вечера плоча*1 + салфетка*1 + placemat*1 + Вилушка лажица 3-парче сет + Бела малиот жолт цвет поздрав картичка*1 Warm совети : 1.Постојат детални големини на слики или описи.На свиленкаста и мазна стаклен злато rim дизајн е во комбинација со керамика да се создаде светли бои. ➤ Нордиските уметност стил, убава и великодушни се избере животот, уживајте во животот, Тоа не е само погодна за самостојна, но, исто така, може да се користи со други предмети по волја. За големината : поради различни агли на снимање, ќе има визуелна грешки. ➤ Високо-квалитетен материјал : керамички материјали, Underglaze боја процес, злато линија граници мазни линии, не избледуваат и трае, како нова, Додадете вкус на животот за да покаже чувство на модерната мода.кој не влијае на појавата на производот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата