Менхетн Играчка Кактус Градина 9 Парче Меша И Натпревар Магнетни Кадифен Редење Играчка Playset

Менхетн Играчка Кактус Градина 9 Парче Меша И Натпревар Магнетни Кадифен Редење Играчка Playset

Достапно за вашата нарачка
DEN 710.40
Залиха:

МАГНЕТНИ КАКТУС КАДИФЕН ИГРАЧКИ : На Кактус Градина Магнетни Сложувач микс или натпревар playset има три парчиња секоја дека функција меки ткаенини, везени акценти и лица, како и внатрешни магнети кои ги држат stackers поврзани.МИКС ИЛИ НАТПРЕВАР АКТИВНОСТ ИГРАЧКА : Секој кадифен кактус сложувач има база со везени изрази на лицето, главен вод и кактус цвет на врвот, но децата можат да се реорганизира нив во било која комбинација тие се види одговара за многу забава.Внатрешната магнети ви овозможи секој дел да бидат подготвени да се едни со други, и да остане додека не се повлече, освен повторно.СЛОЖУВАЧ ИГРА МОДЕЛОТ : Дали вашиот малку што се занимаваат со Кактус Градина Магнетни Stackers како осамени или вонреден игра (играње со други), оваа пустината-тематските играчка колекција ќе се поттикне причина и последица учење, моторички развој и когнитивните учење.Засилувач до забава со добивање на две или повеќе групи!.ВОЗРАСТ RECOMENDATIONS : Кактус Градина Магнетни Stackers се погодни за деца, години и децата на предучилишна возраст; квалитет на градежни го задржува магнети безбедно место за долгорочна игра вредност.Stackers опсег во 4" 6" во височина.Ги чисти со baby-safe играчка брише или влажна чиста крпа (машината за перење не се препорачува).СТОИ СО НАШИОТ БРЕНД : Ако сте читањето на оваа, си нашол безбедно играчка од реална компанија и бренд што се грижи.Од 1978 година, Менхетн Играчка е доверлив извор на креативни играчки за бебиња, години и деца од сите возрасти.Сите од нашите играчки се ригорозно безбедност тестирани и секоја играчка има нашата 800 број со посветена на поддршка на корисниците на тимот да одговори на вашиот повик.Микс, натпревар, магацинот и magnetize!На Кактус Градина Магнетни Сложувач сет вклучува три ткаенина групи на stackers.Секој кактус сложувач има три парчиња кои функција меки ткаенини, везени дизајни и внатрешни магнети, што им овозможи за редење и микс-n-натпревар се игра.Нема ништо бодлив за овие мека кактус stackers дека се движи помеѓу 4 - 6 инчи висок.Охрабрува причина и последица учење, моторички развој и когнитивните учење со овој пустината-тематските играчка колекција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата