Забрана Идиоти Не Пиштоли Каубојска Капа За Бејзбол Капа Возач На Камион Капи Мажи & Жени Отворено Црвена

Забрана Идиоти Не Пиштоли Каубојска Капа За Бејзбол Капа Возач На Камион Капи Мажи & Жени Отворено Црвена

Достапно за вашата нарачка
DEN 285.12
Залиха:

100% Памук.Увезени.Материјал Опис : 100% Памук. (Изми Тексас Ткаенина).Производ Предност : Оваа капа е направен од високо-квалитет изми тексас платно, ја апсорбира потта, светлина и лесно да се носат.Перење Инструкции : Тоа е препорачливо да се мијат со рака и се мијат помалку.не притиснете и бришење, нема машина за миење.Најдобар Подарок Избор : Многу погодна за пријателите, семејството подароци.Ова не е само капа што му ги даде, но љубовта што ја сакате да направам среќни секој ден.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата