Lenovo ThinkPad T15 Генералот 1 20S60012US 15.6 Лаптоп - 1920 x 1080 - Core i5 i5-10310U - 8 GB RAM меморија - 256 GB SSD - Црна - 10 Windows Pro 64-bit - Intel UHD Графика - во Авион Префрлување (IPS) Techn

Lenovo ThinkPad T15 Генералот 1 20S60012US 15.6 Лаптоп - 1920 x 1080 - Core i5 i5-10310U - 8 GB RAM меморија -

Достапно за вашата нарачка
DEN 4079.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Процесор : Intel Core i5-10310 U (4 C / 8 T, 1.7 / 4.4 GHz, 6 MB).Меморија : 8 GB Лемење DDR4-2666. Складирање : SSD 256 GB М. 2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe Opal2. Екран : 15.6" FHD (1920x1080) IPS 250nits Анти-отсјај.Оперативен Систем : Windows 10 Про 64, На Англиски Јазик.Карактеристики : 720p Камера со Think Shutter, Micro SD Картичка Читач, позадинско осветлување Тастатура, Отпечатоци Читателот, 65 W USB-C Адаптер.Секогаш, секогаш подготвен : На Think Pad T15 лаптоп ја зголемува продуктивноста со карактеристики како Модерен Режим, кој им овозможува на системот да се разбудам во една секунда и да се поврзете на интернет една секунда подоцна.Со Разбуди на Гласот, кога капакот е отворен едноставно може да се зборува од низ собата.Whatâ€s повеќе, со само допир на копче, можете лесно може да одговори, се прават, и да се исклучите од конференциски повици со користење на F9-F11 функција на копчиња.Се растури со вашата електрична company… Или барем да се земе пауза од електрични места : на Think Pad T15 лаптоп испорачува на животниот век на батеријата која ќе ве однесе низ работниот ден и добро во текот на ноќта.Плус, кога ќе им треба повеќе сок, брзо полнење технологија ви дава 0-80% во рок од само еден час.Кажете збогум да биде врзан за вашето работно биро и да одат каде што треба да оди.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата