Бакна со Kutie е KutieLand Гламур Претплата Кутии | Вклучуваат Hairbows и Scrunchies | Одговара на Сите Типови Коса | Совршен за Години, Tweens и Тинејџерите (Розева)

Бакна со Kutie е KutieLand Гламур Претплата Кутии | Вклучуваат Hairbows и Scrunchies | Одговара на Сите Типови

Достапно за вашата нарачка
DEN 141.36
Залиха:

✔️ НОВИ ИЗНЕНАДУВАЧКИ ПРЕТПЛАТА BOX : Ова претплата кутија за девојки е curated за години, tweens и тинејџерите.Секој квартал нова кутија е curated со 8-10 коса додатоци.Кутијата е уникатен подарок за секој месец. ✔️ СОВРШЕН ЗА ГОДИНИ И ДЕТЕТО : Нашата претплата кутија изненадување играчка кутија е исполнет со hairbows и scrunchies.Пурпурна кутија е за возраст од 2-8. Кутија содржи 8 4inch коса лакови и 2 scrunchies во секоја кутија.Розова кутија е за возраст од 9-14. Кутија содржи 5 6inch hairbows и 3 scrunchies во секоја кутија. ✔️ ЛИЗГА ОТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Сите коса лакови се лизга отпорни се на алигатор клипови за да се заштити коса.Секоја кутија ќе се содржат инспирирачка графички која ги поттикнува лидерство, самопочитување и зајакнување. ✔️ ЗАБАВНИ И ИНСПИРАТИВНИ : Секоја кутија, исто така доаѓа со забава, инспирација curated од нашите во куќата содржина креаторите секој месец.Ова е уникатен подарок идеи за активности за да го направите дома и низ соседството. ✔️ УНИКАТЕН ПОДАРОК : Ова е идеален за децата кои се тешко да се продавница за.Ние ќе преземе guesswork надвор од процесот на купување од страна на curating коса додатоци кои е исполнет со сите играчки кои децата ги сакаат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата