WELLAND 12 Длабоко Бела Варијабилна Полици 2 Пакет, Ѕид Полица Екранот Лебдат Полица, 23.62 L x 11.81 D x 2 Т, Подлабоко Од Другите, Бела

WELLAND 12 Длабоко Бела Варијабилна Полици 2 Пакет, Ѕид Полица Екранот Лебдат Полица, 23.62 L x 11.81 D x 2 Т,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1967.76
Залиха:

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 12" длабочина наместо редовните 8" или 10" бела варијабилна полици, може да се одржи многу работи.РОК СОЛИДНА : 2" дебелина, со висок квалитет, МДФ и саќе одбор пополнување, многу посилни отколку обичните лебди полиците.Метал заградата и ѕидот подлога се повеќе здрав за да се спречи постоечкиот полица од овенати.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА и СТИЛСКИ : Елегантно права линија, не заземаат премногу простор, се чини како ако тие се лебди.Елегантни и рамна површина.ФУНКЦИОНАЛНА : Погоден за фотографии, слики, ДВД, видео записи, книги, играчки, и некои други knickknack.Се користи за Дневна Соба, Спална соба, Кујна и Бања.ЛЕСНО ДА се ОДЛОЖИ : Трае помалку од 15 минути за да планината, со сите потребни хардверски Вклучени.ПРИБЛИЖНА ГОЛЕМИНА : 23.62(L)×11.81(D)×2(T) ИНЧ. 1 пакет доаѓа со 2pcs полиците.Нашата бела варијабилна полица се однесува до 12" длабоко лебди полиците.Овој лебдечки ѕид полица додава карактер и елеганција во вашиот дом со својот елегантен прави линии и нејзината скриена заградата виси систем.Тоа е идеален за прикажување на декоративни дома додатоци, книги, Цд-а, вазни, фото рамки, и многу повеќе.Можете да висат неколку полици за да се создаде подобар ефект.На уникатен монтажа систем го прави овој екранот лебдат полица лесно да се инсталира и високо функционален.ГОЛЕМИНА : 23.62(L)×11.81(D)×2(T) ИНЧ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата