Nuvo ES4941CML Елементи на Дизајнот Сиднеј Мини-Распространета Тоалетот Тапа, 3-7/8, Полиран Хром

Nuvo ES4941CML Елементи на Дизајнот Сиднеј Мини-Распространета Тоалетот Тапа, 3-7/8, Полиран Хром

Достапно за вашата нарачка
DEN 4558.80
Залиха:

Изградена од цврст месинг за издржливост и сигурност.Карактеристики на секрет-слободен керамички диск кертриџ. 4" Spout Достигне; 4-1/2" Spout Висина.Макс 1.2 GPM/4.5 LPM Вода Проток На 60 PSI (ASME стандард).Во согласност со Калифорнија Енергија Комисија Наслов 20. ES4941 CML Крај : Полиран Хром Карактеристики : -Бања тапа. -Max 1.2 GPM/4.5 LPM на 60 PSI. -Проблеми со слободен 1/4 пак hardisc керамички кертриџ. -4" Spout дофат.Тип на производ : -Стандард бања тапа.Крај : -Месинг / Античкиот Месинг.Крај : -Бронза.Крај : -Хром.Крај : -Сатен Никел.Генерички Димензии : -Spout висина : 4.5". -Генерално димензии : 2" H x 4" W x 4.5" D, 6.55 lbs.Димензии : Вкупно Тапа Висина : -2 Инчи.Целокупната Тапа Ширина : -4 Инчи.Целокупната Тапа Длабочина : -4.5 Инчи.Spout Висина : -4.5 Инчи.Spout Се Постигне : -4 Инчи.Целокупниот Производ Тежина : -6.55 Фунти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата