ПРЕЦИЗНИ КАНАДА: Мулти Титаниум Боја на Виножито Кели Ножици 6.25 Криви Нерѓосувачки Челик

ПРЕЦИЗНИ КАНАДА: Мулти Титаниум Боја на Виножито Кели Ножици 6.25 Криви Нерѓосувачки Челик

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76
Залиха:

МУЛТИ ТИТАНИУМ БОЈА НА ВИНОЖИТО КЕЛИ НОЖИЦИ 6.25" КРИВИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.МУЛТИ ТИТАНИУМ ВИНОЖИТО БОЈА.НАПРАВЕНИ ПО ПРЕЦИЗНИ КАНАДА.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.СОСЕМА НОВ КВАЛИТЕТ,ИСТО КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО ВО СЛИКА.ПРЕЦИЗНИ КАНАДА : МУЛТИ ТИТАНИУМ БОЈА НА ВИНОЖИТО КЕЛИ НОЖИЦИ 6.25" КРИВИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата