5Pcs Четка за заби Опфаќа Капи, Семејството Патување Четка за заби Носителот Преносни Четка за заби Главата Поклопец Четка за заби Заштитник Покрие Случај за Патувањ

5Pcs Четка за заби Опфаќа Капи, Семејството Патување Четка за заби Носителот Преносни Четка за заби Главата Поклопец

Достапно за вашата нарачка
DEN 47.76
Залиха:

1.Безбедно И Санитарно - четката се покријат е дизајниран да се задржи чиста четка за заби и безбедно дома, кампување, училиште, патување, во салата, и работа; вашата четка за заби од воздушни бања , заедно со подобри санитарни и орална нега; пак на 5, исто така, гарантира дека четка за заби главата заштитник може да се сподели со семејството, пријатели и патувања пријатели. 2.Одговара на Повеќето Четка за заби Глави - четката е погоден за повеќето рачни и електрични четки за заби, како и решавање вкрстена контаминација помеѓу четки за заби; Го покрие, исто така, чувари на вашето дете четка за заби против директен контакт во бањата или патување торба. 3.Симпатична И Лесен За Употреба - четката клип е покрие дизајн е симпатична, што ќе ви овозможи да се забавуваат додека го држите вашиот четка за заби чисти; Можете лесно да клип на четка за заби заштитна врз мала и голема четка за заби главата со една рака; пакет на 5 бои, Транспарентно и независно, бела, розова, жолта, светло сина, темно сина; 5 бои направи етикетирање за вашето семејство четка лесно;. 4.Четката ги опфаќа повеќето рачни четки за заби глави од или вода во бањата или патување торба.Подобро од другите поевтино-направи патување четка за заби ги покрива нашите четка за заби главата опфаќа се добри складиштата и организаторите на четки за заби за патување, бизнис патување или кампување. 5.На четка за заби главата поклопецот се направени од пластика ПП, не-отров и degradable.Поради не-отров pp материјал, четка за заби главата случаи се и добри перформанси на висока или ниска температура за децата на жените и мажите.Производ вклучува : 5 x четка за заби главата заштитник.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата