Западен Свадба Церемонијата Романтични Цвеќе Девојки Кошница Кристал Пена Зголеми Цвет Пердуви Ливчиња Букети Носителот Партија Материјали Декорација свадба це?

Западен Свадба Церемонијата Романтични Цвеќе Девојки Кошница Кристал Пена Зголеми Цвет Пердуви Ливчиња Букети Носителот

Достапно за вашата нарачка
DEN 1156.80
Залиха:

Одличен подарок и keepsake предмети, погодни за дипломирање, банкет, партиски и други специјални настани.Овој цвет девојка кошница е совршена декорација за вашиот свадбена церемонија, Додадете воспевање на вашата свадба и направете ја вашата свадба романтично.Усвојување на сатен, бамбус и faux ној пердув материјал, издржлив и исклучителна.Дизајниран за цвет девојки да се користи во свадбена церемонија, совршена декорација за свадба, се создаде романтична, слатка атмосфера.Материјал : Крпа.Боја : Бела;Димензии : прибл. 23x23cm(9.06x9.06in).Западен Свадба Церемонијата Романтични Цвеќе Девојки Кошница Кристал Пена Зголеми Цвет Пердуви Ливчиња Букети Носителот Партија Материјали Декорација свадба церемонијата sand Description : Карактеристики : 100% сосема нов и висок quality Decorated од кристал и ЈП пена зголеми цвет, романтични и убава.Усвојување на сатен, бамбус и faux ној пердув материјал, издржлив и исклучителна.Не е само украс, но, исто така, рече за да бидат знак на среќа, амблем на љубовта.Како симпатична декорација за nieces, ќерки или вашиот пријател млади роднини да се носат надолу aisle.Дизајниран за цвет девојки да се користи во свадбена церемонија, совршена декорација за свадба, се создаде романтична, слатка атмосфера.Одлично за свадба, свадба церемонии, банкет и други специјални настани.Спецификација : Боја : White Material : Cloth Size : прибл. 23x23cm(9.06x9.06in)Количина : 1 pc Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch No мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Цвет Девојка Кошница(без мало пакет).

Кон својствата

Color:
White
Material:
Cloth
Size:
approx. 23x23cm(9.06x9.06in)
Quantity:
1 pc
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Flower Girl Basket(without retail package) :

Најдобри предлози во категоријата