Амазон Essentials Девојки Години' водоотпорен Снег Лигавче

Амазон Essentials Девојки Години' водоотпорен Снег Лигавче

Достапно за вашата нарачка
DEN 705.12
Залиха:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Најлон.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Овој водоотпорен снег лигавче ќе го задржи вашето малку една топла и сува, а тие не се во снегот играње.Elasticized глуждот ракави за да се задржи топлината во и снег надвор.Овие стилски и удобно облека се авантура-подготвени и со голема за секојдневните активности.Секојдневниот направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.Еден бренд - Овој водоотпорен снег лигавче ќе го задржи вашето малку една топла и сува, а тие не се во снегот играње.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата