Brabantia Перење Бин со Црна Пластика Капак, 35 L - Мет Челик

Brabantia Перење Бин со Црна Пластика Капак, 35 L - Мет Челик

Достапно за вашата нарачка
DEN 3488.88
Залиха:

Брз-капка отворање.Содржината дискретно скриени од поглед.Капак куки на страна за да се открие отстранлив внатрешна перење торба.Вентилација дупки. 10 година Brabantia гаранција.Опис на производот Од скромни почетоци уште во 1919 година, Brabantia прерасна во глобален ентериер дизајн на брендот, реномиран за доведување на квалитет на дизајнот да се homeware.Нудат практични решенија за управување со отпад и перење семејства - вклучително и за перење линии, перење кошеви, пеглање одбори и додатоци, заедно со етерични бања homewares и храна за складирање и подготовка, Brabantia производи се комбинираат дизајн и квалитет кој ќе може да уживаат во секој ден онолку долго колку ви се допаѓа.Навистина наменета за живеење.Услуги на клиентите број : Ако имате било какви прашања или прашања во врска со овој или со друг Brabantia производ, ве молиме контактирајте ги директно на 01275 819 119. Сет Содржи : 1 x Brabantia 35 литри перење бин 1 x Внатрешна перење торба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата