Марија Плоштадот Врвот Јазол Коса Бенд Широк Boho Headband за Жени и Девојки - Сет од 4 Животински Печати - 6 L x 4.5 W x 1.5 Г - Леопард Cheetah Модели на Врати, Морнарица, Сива и Бела

Марија Плоштадот Врвот Јазол Коса Бенд Широк Boho Headband за Жени и Девојки - Сет од 4 Животински Печати - 6 L

Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76
Залиха:

РАЗНОВРСНА : 4 ПАРЧЕ Животински Печати го Поставите на Врвот Јазол Широк Headbands - (Црна, Морнарско и Бела Cheetah Модели / Сива и Бела Леопард Обрасци); Совршен за гледање стилски во движење.ГОЛЕМИНА : 6" L x 4.5" W x 1.5" Г - Марија Плоштадот Headbands се движи со вас, и со вас, и патуваат со вас.Место во вашата коса да се сврти лош коса ден.УДОБНО : Свилен сатен се чувствуваат идеален за било која сезона; Headband направен од флексибилни ткаенина, завиткани со меко сатен и спроведен со шарени јазол, удобно и модерно да се носат на главата.МАРИЈА ПЛОШТАДОТ : новите начин на живот бренд наречен по основачот е баба.Нашето мото е "повеќе од еден подарок", како што е нашата цел е да ве поттикнеме да се живее страсно и се даде со цел, знаејќи дека секој дар го прави разлика на личноста на која се испраќа тоа премногу.Со сè, од drinkware, канцелариски материјал, додатоци, облека и многу други подарок предмети.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Совршен подарок за вашата сопруга, мајка, ќерка, баба, или пријател; 100% Гаранција за квалитет.Овој 4 дел Животински Печати Headband СОБАТА е мека свилен сатен.Еден за секое расположение!Тоа е разноврсна доволно за да се носи во голем број на начини.Широк и разновиден, овие главата обвива се движи со вас, и со вас, и патуваат со вас.Место во вашата коса да се сврти лош коса ден.Марија Плоштадот е важна начин на живот бренд наречен по основачот е баба.Нашето мото е "повеќе од еден подарок", како што е нашата цел е да ве поттикнеме да се живее страсно и се даде со цел, знаејќи дека секој дар го прави разлика на личноста на која се испраќа тоа премногу.Со сè, од drinkware, канцелариски материјал, додатоци, облека и многу други подарок предмети.Од кои првиот производ, тоа секогаш е за значењето на подарок, а не само на самиот производ.Имаме, исто така, соработува со светот помогне да донираат дел од нашиот профит од секој производ да помогне да се обезбеди чиста вода за пиење за луѓето во светот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата