Fluke Networks MFTK-MM850-SM1310 MultiFiber Про Multimode & 1310 nm Singlemode Комплет

Fluke Networks MFTK-MM850-SM1310 MultiFiber Про Multimode & 1310 nm Singlemode Комплет

Достапно за вашата нарачка
DEN 18162.24
Залиха:

Компатибилен со Fluke Networks Multi Fiber Про Optical Power Meter.Комплет вклучува Multi Fiber Про Моќ Метар, 850 nm Извор на Светлина, 1310 nm Извор на Светлина, Тест Референца Канапи, MPO адаптери, и за носење.Еден режим и Multimode.Направен во Литванија.MULTIFIBER PRO КОМПЛЕТ СО 850/1310 NM PMLS.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата