Сојузничките Месинг CL-20-3 Каролина Колекција 3 Позиција Вратоврска и Појас Рек Декоративни Кука, Unlacquered Месинг

Сојузничките Месинг CL-20-3 Каролина Колекција 3 Позиција Вратоврска и Појас Рек Декоративни Кука, Unlacquered

Достапно за вашата нарачка
DEN 3528.00
Залиха:

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Креативен простор за заштеда на енергија ѕид монтирани дизајн.Повеќе куките или голем простор да се откажам само за ништо.Достапни во широк спектар на живот дизајнер завршува.Предвидено со ограничено траење.Оваа 3 позиција мулти-кука е совршен спој на модата и функција.Овој додаток овозможува совршено место да се откажам облека, крпи, јакни или било какви други предмети што треба место да се откажам.Традиционалните и елегантен дизајн на оваа кука создава декоративен и функционален елемент во секоја соба од вашата куќа.На јадицата е завршена со живот дизајнер заврши за да се обезбеди убавина на овој објект ќе трае засекогаш.Нашата Каролина Колекција е прилично голема, со повеќе од 60 производи, што го прави совршена колекција за нови или преобликува бањи или кујни.Својата традиционална, недооценено дизајн одржува едноставен, но елегантен сензибилитет.Тоа вклучува голем број на дрвени полици (до три групи) со лесно достапни опции како интегриран крпа барови и галија шини; стаклени полици; beveled-edge ѕид-монтирани огледала во неколку форми; и вратата и фрижидер повлекува.Други додатоци вклучуваат мулти-кука полици, сапун точење, сапун јадења, и votive candleholders.Бидете сигурни да проверите на многу различни стилови за хартиена крпа и тоалетна хартија на сопствениците.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата