Gaeirt милениче Отпад Кеси, Куче Отпад Кеси Flushable Заклучување На Чуден Мирис за Играње со Вашиот Кутре во Дворот(30 Таблети)

Gaeirt милениче Отпад Кеси, Куче Отпад Кеси Flushable Заклучување На Чуден Мирис за Играње со Вашиот Кутре во Дворот(30

Достапно за вашата нарачка
DEN 715.20
Залиха:

【ДВА СЛОЈА КЕСИ】Два слоја, внатрешниот слој на хартија и надворешниот слој на пластична кеса, кои се многу погодни за ракување куче измет; дебелината и квалитетот на измет торба ќе им овозможи на столче на допир на вашата кожа. Надворешниот слој на мек измет торба за кучиња е многу погодна за истекување на превенција; по торба е забрзана, тоа не само што може да се заклучи измет, но, исто така, заклучување на чуден мирис.Ако се уште се чисти, може да се повторна употреба тоа да се одржи мразот или мачка ѓубре. Внатрешниот слој е тоалетна хартија, не треба да се земе poo торба до најблискиот куче ѓубре станица, можете да рамна внатрешниот хартија во тоалетот; одржите вашиот дом далеку од мирисот на проблеми. 【ПРОТЕКУВАЊЕ ПРЕВЕНЦИЈА】надворешниот слој на мек измет торба за кучиња е многу погодна за истекување на превенција; по торба е забрзана, тоа не само што може да се заклучи измет, но, исто така, заклучување на чуден мирис.Спецификација : Предмет Тип : Двоен Слој Милениче Отпад Bag Product Материјал : PEFlushable Измет Торба Големина : Прибл.Ако се уште се чисти, може да се повторна употреба тоа да се одржи мразот или мачка ѓубре. 【АПЛИКАЦИЈА】Оваа flushable измет торба може да се користи кога ќе се чистење на кучето тоалет, игра со вашиот кутре во дворот или одење на отворено, многу погодни да се носат во секојдневниот живот.5in ( Хартиена Кеса Големина) Пакет Листата : 30 х Двојно‑Layer Милениче Отпад Bagor100 x Двојно‑Layer Милениче Отпад Bag Note : ве Молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.Ако пластична кеса е, исто така, валкани, ве молиме вратоврска тоа повторно пред фрлање во dustpan. 【КОРИСТЕЊЕ ВНИМАНИЕ】се Стави на flushable хартија во тоалетот, а мирисот исто така, може да се одземе.Ако пластична кеса е, исто така, валкани, ве молиме вратоврска тоа повторно пред фрлање во dustpan. Два слоја, внатрешниот слој на хартија и надворешниот слој на пластична кеса, кои се многу погодни за ракување куче измет; дебелината и квалитетот на измет торба ќе им овозможи на столче на допир на вашата кожа. Стави flushable хартија во тоалетот, а мирисот исто така, може да се одземе. Оваа flushable измет торба може да се користи кога ќе се чистење на кучето тоалет, игра со вашиот кутре во дворот или одење на отворено, многу погодни да се носат во секојдневниот живот.

Кон својствата

Item Type:
 Double‑Layer Pet Waste Bag
Product Material:
PE
Flushable Poop Bag Size:
Approx. 22.5x21.5cm/8.9x8.5in ( Paper Bag Size)
Package List:
30 x Double‑Layer Pet Waste Bagor :
100 x Double‑Layer Pet Waste Bag :
Please allow slight deviations due to manual measurement. :

Најдобри предлози во категоријата