РИО Производи РИО Крик Летаат Линија

РИО Производи РИО Крик Летаат Линија

Достапно за вашата нарачка
DEN 1014.48
Залиха:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Дизајнирани да се вчита одблизу.Совршен за мали creeks, потоци, и брукс.Идеален за нимфи, суши, и мали streamers.Еластична coldwater core за метежот-слободен перформанси.СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА РИБОЛОВЦИТЕ РИБОЛОВ МАЛИ CREEKS.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата