Ambesonne Расадник Преносни Ткаенина Гардероба, Loveable Bunnies Бројни Изрази на Лицето Насмевка, Намигнување Спиење Утврди, Облека Организатор и Складирање Шкаф со Полици, 59

Ambesonne Расадник Преносни Ткаенина Гардероба, Loveable Bunnies Бројни Изрази на Лицето Насмевка, Намигнување

Достапно за вашата нарачка
DEN 2311.20
Залиха:

Како производители на дигитално печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.Супер лесно да се постави.КАРАКТЕРИСТИКИ - 9 Пространа ткаенина и 2 метални сталажи.МЕРЕЊА - 59" Широк - 18" Долго - 68" Висока.Здрав и високо квалитетен челик за внатрешни работи.Долготрајни смели бои & јасна слика.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата