Bumpboxx Ретро Пејџер Beeper | Надворешна Преносни Bluetooth Звучник

Bumpboxx Ретро Пејџер Beeper | Надворешна Преносни Bluetooth Звучник

Достапно за вашата нарачка
DEN 2136.00
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Bluetooth звучници со Bluetooth 5.0 за силен, јасен звук со безжичен опсег од околу 30 метри и исполнување на 7+ часа за целосно полнење.Hands-free повикувајќи со вграден-во висока чувствителност микрофон за да одговори на вашите конференција или лични повици гласно.Клип тоа за ништо!.IPX6 водоотпорен звучник со LED Супер Светло Светло, помошен во, USB плеер, MP3 Плеер ТФ-Картичка Играч Слот, FM Радио & Bluetooth.Вклучени Елементи : полнење преку USB кабел, Помошен текст линија, Зглоб Бенд Рака, прирачник за Корисникот.Совршен За Мали Преносни Говорникот, Големина : 3.15x2.02x1.29 во (Dxšxv) Тежина 3.2 оз.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата