WSZJJ Ѕид-Монтирани на Set top Box, Лебдејќи Полиците, Уметност,ТВ Кутија Рутер Складирање Рек Големина 48x12x24cm

WSZJJ Ѕид-Монтирани на Set top Box, Лебдејќи Полиците, Уметност,ТВ Кутија Рутер Складирање Рек Големина 48x12x24cm

Достапно за вашата нарачка
DEN 10164.24
Залиха:

Материјал : Направен од висок квалитет на дрво, тешко текстура, висока густина, не е лесно да се скрши, цврсти и издржливи.Функција : Можете да го поставите вашиот далечински управувач, рутер, ТВ set-top box, и поставете го вашиот тенџере.Дизајн : шупливи дизајн, дише и убава, стилски и креативни.Виси дизајн заштедува простор и прави ефективно користење на ѕид простор.Лесно да се инсталира, лесен за ракување, удобен и практичен.Изберете висок квалитет на дрво, не е лесно да се деформира.Можат да се сместат книги, фотографии или домашна декорација.Лесно да се чисти и да се одржуваат, тоа е совршен избор за декорирање на ѕидовите и украсни предмети.Стилски дома стил.Име на производ : Ѕид shelf Product боја : white Product големина : 48x12x24cm Product материјал : wood Style : едноставен и modern Suitable за дома, дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија и слично.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата