Вратата Затка Оптоварување, Тешки Леано Железо Декоративни Chipmunk Врата Застанува, Селски Doorstop,Гроздобер Животинско Статуа

Вратата Затка Оптоварување, Тешки Леано Железо Декоративни Chipmunk Врата Застанува, Селски Doorstop,Гроздобер

Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76
Залиха:

Античкиот браун леано железо со Chipmunk дизајн,декоративни вратата запира за floo.Совршен за сместување против било вративнатре или надвор; Издржлив и пондерирана да се задржи вашата врати perked се отвори.Овој производ е погодна за спалната соба, дневна соба, кујна, бања, балкон, тремот, farmhouse,гаражни врати,Тешки Bookend,итн.Вратата затка е направен од цврст леано железо, Третирани со посебен слој, железо вратата стоп оптоварување од ' рѓа и да се носат.Пакет содржи : 1 Пакет Тешки Леано Железо Декоративни Chipmunk Врата Застанува (7.3x3.7x2.3 Инчи).ПАКЕТ ЛИСТА 1 Пакет Леано железо Chipmunk doorstop.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата