UXZDX CUJUX Ѕид Полица - Дрво Ѕид Виси Полиците,Декоративни Ѕид Полица за Спална соба, Дневна Соба, Купатило, Кујна, Канцеларија и Повеќе,50x50x19cm

UXZDX CUJUX Ѕид Полица - Дрво Ѕид Виси Полиците,Декоративни Ѕид Полица за Спална соба, Дневна Соба, Купатило, Кујна,

Достапно за вашата нарачка
DEN 10098.48
Залиха:

★ Име на производ : Ѕид-монтирани полица, стил : Европско-syle ретро. ★ Материјал : железо+дрва. ★ Колокација : Можете да ги купите за да ги зачувувате или висат вашите објекти, тие се многу практични. ★ Складирање сцена : кујна складирање, бања складирање, спална соба за складирање. ★ Оваа полица ви помага да ги чувате вашите предмети и да ја задржите вашата домашна средина чисти.Име на производ : Ѕид-монтирани shelf Style : Европско-syle retro Material : железо+wood Color : black Applicable да : Adult Size : 50*50*19 cm/19.7*19.7*7.5 inch Storage сцена : кујна складирање, бања складирање, спална соба storage Note : производот содржи само Полица и да не се вклучат и други итн.Answer : ___________________________ Note : 1. Поради светлината разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата