Бамбус Шума Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен Кожа Козметички Складирање Комплет За Чанта

Бамбус Шума Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

Направи Што Повеќе Деликатна.Ако Ви се Допаѓа, да Не го Пропуштите.Тоа Може Да Се Случи Кога Патуваат, Да Одат На Забави, Референци, Кои Датираат, Многу Наврати. Совршена како корисен подарок за вашите драги мајка, сопруга, сестра, пријателка, ќерки.По Тестирање, Чување на Кармин Кој Подолго Од 7cm Нема да се Лизга Надвор Лесно.СОВРШЕН ПОДАРОК : Овој Мал Козметички Складирање Торба Е Мал Подарок За Себе И да Си Повеќе Деликатна.Малата Големина Е Погодно За Вас Да Се Носи Кога Се Патува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата