ИСКЛУЧУВАЊЕ БЕЛА DIAG OWNB007F21LEA001 1001 црна кожа Ранец

ИСКЛУЧУВАЊЕ БЕЛА DIAG OWNB007F21LEA001 1001 црна кожа Ранец

Достапно за вашата нарачка
DEN 647.76
Залиха:

OWNB007 F21 LEA001 1001. 100% Најлон.Црна. 20x24x10cm.ГОЛЕМИНАТА НА ПРОЗОРЕЦОТ МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВААТ ОД ЕДНА ПРИКАЖУВА, ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА ГОЛЕМИНАТА НА ТАБЕЛАТА ВО ПОСЛЕДНАТА СЛИКА.Информации за ПРОИЗВОДОТ КОД : OWNB007 F21 LEA001 1001 МАТЕРИЈАЛ : 100% Најлон БОЈА : Црна ДЕТАЛИ : 20x24x10cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата