Безжична Тастатура и Глушец Комбо, WisFox 2.4 G Полна Големина Безжична Тастатура Глувчето Комбо, USB Тастатура Молчи Ергономски Глушец и Тастатура за КОМПЈУТЕР, Лаптоп, ?

Безжична Тастатура и Глушец Комбо, WisFox 2.4 G Полна Големина Безжична Тастатура Глувчето Комбо, USB Тастатура

Достапно за вашата нарачка
DEN 695.76
Залиха:

▶[ПОЛНА ГОЛЕМИНА ПОГОДНОСТ] Wis Fox Безжична Тастатура и Глушец Комбо доаѓа со прецизност глувчето и полна големина тастатура со 106 копчиња вклучувајќи голем број подлога, стрелките на тастатурата и функцијата на копчињата, стандардот НИ QWERTY изглед.Уживаат во лесна работа далеку од вашиот компјутер!Забелешка : 1) Не се целосно компатибилни со Mac OS. 2) USB приемник е зачувана во безжичен глушец. ▶[2.4 G СТАБИЛНА КОНЕКТИВНОСТ] Користење на напредни 2.4 GHz радио-фреквентни (RF) технологија, тастатура и глушец комбо понуда стабилна безжична конекција до 33 стапки и, речиси без пишување или со кликнување заостануваат.Тие го поврзете вашиот компјутер со помош на USB обединувачки примачот, и да работат веднаш, без потреба да се инсталира било комплициран софтвер дополнувања.Вистински Plug-and-Play!. ▶[СУПЕР ЕРГОНОМСКИ УДОБНОСТ] Сакате повеќе задоволство компјутери искуство?Изберете ергономски тастатура и глушец.Изграден со мека режа-switch копчиња, нашиот низок профил тастатура е неверојатно мирен, одговорно и удобно да се допре, додека одржување на димензии тенок за елегантни, минималистички изглед за да се вклопи со дом или канцеларија.Заедно со убаво contoured молчи глувчето. ▶[ЛЕСЕН ПРИСТАП КОПЧИЊАТА за КРАТЕНКИ] на тастатурата На компјутерот носи висока продуктивност со дополнителни жешки копчиња, така што може да има брз медиумите контрола за јачина на звук, репродукција/пауза, музика, филмови, e-mail, калкулатор и повеќе, без попречување на она што се прави на екранот.Исто така, висок 1200 DPI на овој безжичен глушец овозможува да работат на само за било која површина прецизно. ▶[КОМПАТИБИЛНОСТ И ГАРАНЦИЈА] Компатибилна со речиси сите популарни оперативни системи, вклучувајќи Windows 2000/ ME/ XP/ Vista/ 7/ 8/ 10 и повеќе.Погоден за лаптоп, десктоп, КОМПЈУТЕР и Хром Книга.Безжична тастатура и глушец треба основните ААА и АА батерии (не се вклучени).И Wis Fox обезбедува 100% грижете се-бесплатно 12 месеци Гаранција.За било какви прашања, само да не контактирате!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата