JIAX Торта Керамички Плочи Салата Плочи Садови Поставите Партија Модел Соба Декорација Американската Западен Вечера Плоча Бифтек Плоча Домаќинство Целосен Сет (Бој

JIAX Торта Керамички Плочи Салата Плочи Садови Поставите Партија Модел Соба Декорација Американската Западен Вечера

Достапно за вашата нарачка
DEN 2335.20
Залиха:

➤ Садови карактеристики : Безбедна, здрава и еколошки; Нежна текстура и лесно да се чисти, тоа е една убава декорација на масата. ➤ Високо-квалитетен материјал : керамички материјали, Underglaze боја процес, злато линија граници мазни линии, не избледуваат и трае, како нова, Додадете вкус на животот за да покаже чувство на модерната мода. ➤ Нордиските уметност стил, убава и великодушни се избере животот, уживајте во животот, Тоа не е само погодна за самостојна, но, исто така, може да се користи со други предмети по волја.Одлични визуелни ефекти да уживаат во прекрасните моменти од јадење. ➤ Домот порцелан : Просто и едноставно, тоа што изгледа добро, без разлика што се користи за.На садови носи елегантен чувство.Тоа е многу погодна за формални вечери, банкети и вечера партии и за дневни оброци. ➤ Совршен за секоја страна : организирате домот настан, импресионира пријатели и љубовници, со луксузни садови, и нека потесното семејство собир го слават и подобрување на емоции.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата