CA0232 Ајфеловата Кула во Париз Разгледница Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за Garmin Vivoactive 4 Големина (22mm)

CA0232 Ајфеловата Кула во Париз Разгледница Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака за Garmin Vivoactive 4 Големина

Достапно за вашата нарачка
DEN 1151.76
Залиха:

100% Сосема нов и висок квалитет за Garmin Vivoactive 4 Големина (22mm).Еко-пријателски меки силиконски core + надворешноста печатени графички стп кожа, како и со брановидна внатрешна силикони лице за подобро струење и Sweatproof.Не-токсични, алергија-бесплатно, дише и удобен за носење.Метал тока затворање за лесно облечен или полетување.Идеална види рака замена.CA0232 Ајфеловата Кула во Париз Разгледница Кожа & Силикони Smart Watch Бенд Рака За Garmin Vivoactive 4 Големина (22mm)Пакет се вклучени : 1x Види Бенд (Види не се вклучуваат).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата