UXZDX CUJUX Нордиските Стил Дрвени Круг Ѕид Виси Полица - Ѕидот Виси Складирање Полица Екранот Полица за Спалната соба Градинка детска Соба (Големина : 80x9x80cm)

UXZDX CUJUX Нордиските Стил Дрвени Круг Ѕид Виси Полица - Ѕидот Виси Складирање Полица Екранот Полица за Спалната

Достапно за вашата нарачка
DEN 10114.08
Залиха:

✿Карактеристики : разноврсна Нордиските стил , едноставни и стилски, да ги реши вашите проблеми, магија простор, добро организирани и uncluttered, еколошки материјали, мулти-сцена апликација, личност, богати и addiment. ✿ Чистење метод : водоотпорен, влага-доказ, дамка-бесплатно, избрише. ✿Исклучителна детали : лесно да се размонтираат, блиску до ѕидот и фирма, без губење на затворен простор, солиден, цврст и здрав, лесно да ги собереш и место, индуктивен, добро организиран, носат-отпорни, и отпорно на гребење, силна стабилност. ✿Инсталација работата : лесна монтажа и демонтажа, нема простор. ✿ Ова е едноставна еден облик на мулти-функција полица, новата Нордиска стил, еколошки безбедни и здрави, трајни, убава и практична, додавајќи удобен и пријатен живот во секојдневниот живот, прекрасен пејсаж.Боја : 50x9x50cm Материјал : Wood Size : (должина x ширина x висина) 50x9x50cm; 80x9x80cm Color : Wood Number на кат : 3 floors Installation : Punching Towel рек тип : цврсти type Applicable : Дневна соба ѕид, видео позадина ѕид, спална соба ѕид, студија, купатило, кујна, канцеларија, услугата станица, трговски центар, итн.Улога : да се зачува простор, ѕид-монтирани дизајн,answer : ___________________________ Note : 1. Поради светлината разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата