Panasonic Toughbook СП-20, 10.1-инчен Multi Touch, 1920 x 1200, м5-6Y57, 16GB, 128GB SSD, Intel HD Graphics 515, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, Dual Помине, 8MP, позадинско осветлување Тастатура, Windows 10 Про, 4G LTE (Продолжува)

Panasonic Toughbook СП-20, 10.1-инчен Multi Touch, 1920 x 1200, м5-6Y57, 16GB, 128GB SSD, Intel HD Graphics 515,

Достапно за вашата нарачка
DEN 4079.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 10-point capacitive гумени ракавици multi touch (РАКА & ПЕНКАЛО), сончева Светлина Повидок, 10.1 инчен WUXGA 1920 x 1200, Intel Core м5-6 Y57 v Pro Процесор, 1.10 GHz Max Турбо Фреквенција до 2.80 GHz. 16 GB SDRAM (DDR3 L - 1600 MHz), 128 GB SSD, Intel HD Graphics 515, Wi-Fi, Bluetooth, Dual Помине (WWAN/WWAN), 4 G LTE. 1080p камера со двојна низа микрофон, 8 MP задна камера со авто фокус, Emissive позадинско осветлување Тастатура, Победа 10 Pro (достапни на Windows 7 Професионални сменат опција).На таблета : USB 3.0 x1, USB 3.0, Micro SDXC UHS-I, HDMI, Ethernet RJ-45, Слушалки/говорник, Мини-џек стерео, Микро-SIM 3 FF.На тастатурата на обвинителна клупа : USB 3.0 x2, USB 2.0 x1, ,SDXC UHS-I, HDMI, VGA, Ethernet RJ-45, Сериски.Големина на екранот : 10.1 инчи.Меморија капацитет на складирање : 16.0. Хард диск големина : 128.0 GB.Ram меморија инсталиран големина : 16.0 GB.Систем ram меморија тип : ddr3_sdram.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата