Benjara Метал Etagere со 4 Фиоки и 4 Полици, Кафеава и Црна

Benjara Метал Etagere со 4 Фиоки и 4 Полици, Кафеава и Црна

Достапно за вашата нарачка
DEN 5399.76
Залиха:

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Едно парче на Etagere. 4 Мазна плови фиоки.Вклучува 4 полици.Естетски видливи жито детали.Acacia дрво и метал рамка.Важнича вашите декоративни вазни, showpieces, вредни нешта за собирање и ценети имот на оваа индустриска стил инспириран Etagere.Инкорпорирани со 4 мазна плови фиоки и 4 чување полиците, тоа е изградена од комбинација на acacia дрво и метал рамка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата