HYMD Спортски Шише за Вода Двоен Ѕид Термос, Спортски Шише, 600ml,450ml,Нерѓосувачки Челик, Вакуум Колба, Изолирани Гимнастик, Течење Доказ

HYMD Спортски Шише за Вода Двоен Ѕид Термос, Спортски Шише, 600ml,450ml,Нерѓосувачки Челик, Вакуум Колба, Изолирани

Достапно за вашата нарачка
DEN 1313.52
Залиха:

Мулти-боја:600ml : висока 10.2 во(260mm),широк во 2.7(70mm),тежина 255g,450ml: висока 9.4 во(240mm),широк 2.4 во(63mm).Нерѓосувачки челик,дебелината на внатрешниот лагер е само 0.15 милиметри.Заеднички производ е 0.4-0.5 mm.Дневен спортски нерѓосувачки челик вакуум колба.Лесно да се преземе/чисти,огледало лагер обработка,лагер светла без честички.Имајте ладна и топла,течење-доказ,еден скролување за да ја отворите.Име на производ : Спортски Cup Material : Нерѓосувачки steel Color : искачување портокал, војска зелена, тебе сина, полицијата сина, бела, зелена розова, од тебе розови, тебе зелена.Големина : 600ml : висина 10.2 инчи (260 mm), ширина 2.7 инчи (70 mm), тежина 255 грама, 450ml : висина 9.4 инчи (240 mm), ширина на 2,4 инчи (63 мм)Капацитет : 600ml ,450ml Multi-боја:600ml : висока 10.2 во(260mm),широк во 2.7(70mm),тежина 255g,450ml: висока 9.4 во(240mm),широк 2.4 во(63mm)не ' Рѓосувачки челик,дебелината на внатрешниот лагер е само 0.15 милиметри.Заеднички производ е 0.4-0.5 mm Daily спортски нерѓосувачки челик вакуум flask Easy да се преземат/чисти,огледало лагер обработка,лагер светла не particles Keep ладна и топла,течење-доказ,еден скролување за да ја отворите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата