Zhangl Играчки, Далечински Управувач Автомобил Играчки,Модел на Автомобил 1:32 Ролс-Ројс Cullinan Симулација Легура Автомобил Додатоци Возрасни Метална Играчка Автомоби?

Zhangl Играчки, Далечински Управувач Автомобил Играчки,Модел на Автомобил 1:32 Ролс-Ројс Cullinan Симулација Легура

Достапно за вашата нарачка
DEN 671.76
Залиха:

▶◀▶Според Вистински Автомобил, Тоа е Направен во Сооднос од 1 : 32, и Тоа Е се Повлече Назад Функција. ▶◀▶Моторот е Многу Реална, на задното Седиште Може да Се Лизна и Седиштето, Грбот Може да Биде Затворена. ▶◀▶Отворање на влезната Врата Може да Има Звук и Светлина, и на Предните Тркала, исто Така, Има Звучни и Светлосни. ▶◀▶За Внатрешни работи е Реална, со Седум Врати Кои Може да Се Отвори и Светларникот на Покривот Може да Се Отвори. ▶◀▶Телото е Направен од Цинк Легура, Која е Безбедна, Еколошки и Отпорни на Абење.Опис на производот▶◀▶Име : Ролс Ројс Cullinan▶◀▶Боја Класификација : Злато, Сина▶◀▶Размер : 1 : 32▶◀▶Материјал : Алуминиум Легура▶◀▶Автомобил Серија : Автомобил▶◀▶Применливи Возраст : Погоден за 14 Години и над▶◀▶Користи : Скапоцени нешта за собирање, Мебел, Подароци, Игри и Многу Други Користи.▶◀▶Големина : 16 Cm × 6.5 Cm × 5.5 Cm▶◀▶Перформанси : Хауба и Вратата Може да Се Отвори од Повлече-Назад Функција, и Алуминиумски Обвивка Спречува Паѓа и Влијание.▶◀▶Ако Не Сте Задоволни со Производот, Имаме и Други Производи за Вас за да Изберете Од.Добредојдовте на Нашиот Магазин.▶◀▶Почитувани Клиенти, Добредојдени Сте.Ние Продаваат Различни Модели на Автомобили, Ако Овој Модел Не е Соодветен за Вас, ве Молиме Одете на Мојата Продавница за да ја Видите.▶◀▶Нашите Производи Ќе Бидат Строго Проверени, и Пакувани Пред Породувањето за да се Обезбеди Добра Изведба Кога се Доставени до Вас.▶◀▶Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно да Контактирате со Нас и Ние Ќе Се Вратам на Вас Како е Можно поскоро за да се Обезбеди Понатамошна Помош.▶◀▶По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата