3M (W-3060-100) Авиокомпанија Адаптер за Полнење W-3060-100 1/Случај [Сте купување на Мин цел количество што е 1 СЕКОЈА]

3M (W-3060-100) Авиокомпанија Адаптер за Полнење W-3060-100 1/Случај [Сте купување на Мин цел количество што е

Достапно за вашата нарачка
DEN 12000.72
Залиха:

3 M (W-3060-100) Авиокомпанија Адаптер за Полнење W-3060-100 1/Случај [Сте купување на Мин цел количество што е 1 СЕКОЈА].Ги вклучува сите компоненти потребни за да се конвертира 3 M(TM) 6000 DIN и 7000 Серија Целосна Facepieces да авиокомпанија режим.Тоа вклучува 3 M(TM) Воздушен Вентил за Регулирање на Кит W-3061 и 3 M(TM) Обезбедени Воздух Црева W-9435-100.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата