Сатенски Bowknot Чипка Цвет Девојка Кошница Складирање Свадбена Церемонија Партија Снабдување Со Убав Дизајн

Сатенски Bowknot Чипка Цвет Девојка Кошница Складирање Свадбена Церемонија Партија Снабдување Со Убав Дизајн

Достапно за вашата нарачка
DEN 1903.20
Залиха:

Пакет се вклучени : 1x цвет девојка кошница.Направени од високо квалитетна ткаенина материјал.Добиете на вашите раце на овој цвет кошница, како една убава мало парче на сувенири да се запамети вашиот или вашиот пријател е голем ден,долго по своите над.Сè е кориснички-ориентирана и клиент-центрични.Колку што имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да контактирате со нас и ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Сатенски Bowknot Чипка Цвет Девојка Кошница Складирање Свадбена Церемонија Партија Снабдување Со Убав Дизајн.Добиете на вашите раце на овој цвет кошница, како една убава мало парче на сувенири да се запамети вашиот или вашиот пријател е голем ден,долго време по неговата over Note:All димензии се мерени рачно со отстапување (ranged)во 1-2mm.Ако случајно тие не се, ние се извинуваме за тоа.Сликите на производите се на нашата веб страница се земени од вистинските производи за себе, бои и материјали може да изгледа различно, како резултат на различните екрани и сончева светлина.Пакет Including1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата