Правоаголна Маса Крпа, Божиќ снежен човек Божиќ Дрво Црна Бивол Plaid Памук, Лен Tablecloth,Перат Farmhouse Маса Крпа за Кујна Dinning Tabletop,Одмор Партија Оркестарот, 54x109in

Правоаголна Маса Крпа, Божиќ снежен човек Божиќ Дрво Црна Бивол Plaid Памук, Лен Tablecloth,Перат Farmhouse Маса

Достапно за вашата нарачка
DEN 1092.00
Залиха:

Убава маса амбиент ќе ги импресионира вашите пријатели.Значи, нашите табела поклопецот е совршено се вклопуваат за секоја табела со одредено големина.ღ【Квалитет Табела Опфаќа : 】Оваа табела покрие се направени од издржлив памук и лен кој ви дава добра издржливост атмосфера и не е лесно да се брчка.ღWe смислено подготвени различни големини на правоаголник tablecloths да одговара на вашиот сакан табела.И ние се осигура дека секој tablecloth големина е 54x109 инч. ღ【се Грижат Дизајн : 】Нашата едноставна tablecloth за маса има природни стилски темперамент.На tablecloth може да ги красат секој момент во животот и го направи животот повеќе смисла на обредот. ღ【Функционална : 】квалитетот tablecloth не е лесно да се брчка по долгорочна употреба.Парична казна лесна Едно парче tablecloth може да биде укината и чуваат повеќе погодно.ღWe избрана квалитет памук и лен текстура ткаенина,во голема мера се комбинираат мека и нежна памук со тешки и тешко носи лен.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме!!.Исклучителна tablecloths може да одговара на вашиот внатрешен или надворешен тематските простор или заличи на простор за боја, игра завршувањето на допир.Табела покрива не само што може да се скрие нередот под маса и да се задржи на табелата чисти и убави, но, исто така, не е лесно да се брчка по повеќе перења.Класичен табела покрие дизајн во голема мера може да ги красат маса и се вклопуваат во било декорација.И Нашите табела маска може да додадете стилски и убави изглед на вашата маса и го штити од гребнатини и дамки.ღThe tablecloth може да биде лесно да се одржува од страна на миење на рацете или машина за перење со ладна вода, и може да се користи многу пати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата