Океанот Желка Подводни Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен Кожа Козметички Складирање Комплет З?

Океанот Желка Подводни Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка,

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

7 ВО, Која Е Многу Мал за Да се Фрли Во Вашата Чанта Или Чантата И да се Направи Вашиот Кармин Ќе Остане Во Место.Вие Не Треба Да Носат Огледало И Кармин Одделно, Може да се Комбинираат Двете Заедно.МИНИ ГОЛЕМИНА : Големината На Овој Кармин Организатор Е 9.Многу мал за да се фрли во вашата чанта или торба.Модерен DIY Модели, Таписерии И Мали Стилови, Едноставни И Стилски Сечење Дизајн, Покажува Повеќе Жени Креативност И Различни.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Носат На Кармин Случај Е Направен Од Микрофибер Кожа, Кој Е Водоотпорен И Многу Мека На Допир.Направи Што Повеќе Деликатна. Овој мал шминка торбичка одржите вашиот кармин во внатрешноста на тоа, ви помогне да ги организирате вашиот кармин уредно и може да се избегне секогаш во потрага за кармин во вашата торба.ВГРАДЕН-ВО ВНАТРЕШНОСТА ОГЛЕДАЛО : Доаѓа Со Мали Огледало, Кој Е Погоден За Вас Да се Шминка во секое време И Насекаде.Исто Така, Складирање Тока Се Спречи Кармини Од Лизгање Надвор.Главни Карактеристики : 1.ПРИЛИЧНО & ПРАКТИЧНА настава : Овој Кармин Случај Може да се Одржи Три Кармини.Земете мал шминка случај во торба, да ги задржи вашите најдобри во секое време.Идеален за повеќе наврати, на патување, на шопинг, датира, партии. Совршена големина, 9. Секој кармин случај доаѓа со огледало внатре, донесе погодност за вас кога го користите, и секој кармин случај има складирање тока, спречување на вашиот кармин форма на лизгање надвор.СОВРШЕН ПОДАРОК : Овој Мал Козметички Складирање Торба Е Мал Подарок За Себе И да Си Повеќе Деликатна.Малата Големина Е Погодно За Вас Да Се Носи Кога Се Патува.Тоа Може Да Се Случи Кога Патуваат, Да Одат На Забави, Референци, Кои Датираат, Многу Наврати.Преку Нашите Мали Кармин Случај, Направи Што Повеќе Деликатна, Направи Вашата Работа Повеќе Организирани.По Тестирање, Чување на Кармин Кој Подолго Од 7cm Нема да се Лизга Надвор Лесно.Лесно За Чистење, Само Избришете ја Со Хартиена Крпа.Ако Ви се Допаѓа, да Не го Пропуштите.Кожени Текстура Не Само Што Изгледа Висок Квалитет И Естетски, Но, Исто Така, Ја Продолжува Својата Служба Живот И Не Е Лесно Да Се Оштетат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата