ZRONGQF Складирање Кошница Железо Уметноста со Тркала Валкана Облека Организира Бања Спална соба (Големина : 62cm)

ZRONGQF Складирање Кошница Железо Уметноста со Тркала Валкана Облека Организира Бања Спална соба (Големина : 62cm)

Достапно за вашата нарачка
DEN 3457.92
Залиха:

✔ Рачки - железо уметност рачки на двете страни за олеснување на преносливост, нуди трајни кошница. ✔ Подвижен - Дното макара дизајн за лесно ракување и погодност. ✔ Разноврсна - Ова го забавува може да се одржи перење или играчки или бебето производот, идеален за бања, спална соба, перење, нови простории. ✔ Материјал Направен од железо, може да носи висок стрес.памук, коноп водоотпорен обвивка, дише. ✔ Отстранлив - Хуманизирано дизајн, подготвени да бидат отстранети, удобен, и да го повтори употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата