ЕЛЕКТРОНИКА-САЛОН Тенок DIN Железнички Планината DC24V Извор/PNP 8 SPST-НЕ 5A Моќ Реле Модул, APAN3124

ЕЛЕКТРОНИКА-САЛОН Тенок DIN Железнички Планината DC24V Извор/PNP 8 SPST-НЕ 5A Моќ Реле Модул, APAN3124

Достапно за вашата нарачка
DEN 1200.00
Залиха:

Секој канал префрлување тековната до 5 A на 250 VAC (или 30 VDC).Висок квалитет на огноотпорни материјали DIN железнички планината превозникот, може да го поддржи ширина 15mm/32-милиметри/35mm железница.Оригиналниот Panasonic APAN31xx серија реле и PA1a-ГЛАСАЧКО место реле терминал штекер.Со отстранување копче, лесно да се замени pluggable релеи. 100% нови, никогаш не се користи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата