BeiXiaoFen Дрвени Мачка Играчка, 3-Слој Мачка Плочата со Мачка Играчка Пердув Стап

BeiXiaoFen Дрвени Мачка Играчка, 3-Слој Мачка Плочата со Мачка Играчка Пердув Стап

Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76
Залиха:

Материјал : Направен од чисто цврсто дрво, еколошки и нема мирис, постабилна од пластични мачка играчки на пазарот, не е лесно да се поништи цврсто дрво материјал не е лесно да се оштети и потрајни.Дизајн : Мачка во облик на дизајн го прави вашите мачки се допаѓа повеќе.Три песна дизајн.Покрај тоа, плочата е вграден во дрвени мачка фаќање на топка, која што им овозможува на мачката постојано да смениш и се тркалаат во текот на игра, и да се направи судир звук, кој привлекува мачка интерес и внимание.Два начини на употреба : Тоа не е само една мачка е плочата, но исто така играчка за да се направи забава на мачки.Едниот крај на плочата е предвидено со завртка дупки, кои може да се користи за да се инсталира смешно мачка стапови, или тоа може да се отстрани и да се користи сам.Големина на : На дното на плочата е 10 инчи долго, цела плочата е 5.3 инчи висок, и смешни мачка стап е 12 инчи долго.Имајте на ум : Вие треба да го инсталирате производ себе си, кога ќе го примите пакетот.Инсталацијата не е едноставен и лесен.Доаѓа со смешна мачка држи, 4 не се лизга душеци и вшмукување чаша. - Тоа може да се обучуваат своите миленици природни инстинкти,да ги задржи вашите мачки акт пргав. - Интерактивна песна тркалање топки ,да ги задржи вашите миленици во здрава си поигруваше со играње. - Тоа е здрав малку асистент за да ја зголемите количината на вежбање.Не само што може да се вежба на мачки тело, но исто така и ослободување на мачки притисок. - Ја добиете вашата kitty активни.Овој затворен интерактивни мачка патеката играчка е одличен начин да им помогне на вашата мачка се активни со многу потребни за секојдневно вежбање и возбуда.Карактеристики : Материјал : Дрвени Боја : Дрво Тежина : Околу.400g 900g Големина : 2 Слој-Мал : 19*10 cm/ 7.5*3.9 инчен 3 Layer-Големи : 26*13.5 cm/ 10.2*5.3 инчен Стил : Стилски Пакет се вклучени : 1 x Мачка Плочата Играчка 1 x Мачка Дело Играчка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата