Urbanears Plattan 2 Bluetooth На Уво Слушалки | Прав Розова

Urbanears Plattan 2 Bluetooth На Уво Слушалки | Прав Розова

Достапно за вашата нарачка
DEN 2184.00
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Компатибилен Со : Сите Уреди.Тежина : 145 Грама.Расклопна : Yes.Zoundplug : Yes. 3 D Зглоб : Yes.На Urban Ears Plattan 2 Bluetooth Слушалки во Прав Розова ви овозможува да слушате вашата музика без кабли.Овие забележителни слушалки карактеристики плус 30 часа на безжичната изведба за вистинско ослободување на слушање искуство.На уво слушалки нуди јасни, целосен спектар на звук и контрола knob за поедноставена навигација.Тоа, исто така, има суштински вграден микрофон, ергономски одговара, музика споделување Zound Plug, и расклопна дизајн, така што можете да ги однесе каде и да одите.Urban Ears е направена стилски и високи перформанси на bluetooth слушалки, кои се идеални за повик музика љубовник.[Детали] Компатибилен со : Сите уреди Тежина : 145 грама Расклопна : Да Zound Plug : Да 3 D Зглоб : Да Конекција : Bluetooth, 3.5 мм Аудио приклучок големина : 40 mm рачно изработени возачи Чувствителност : 106 d B SPL Изведба : 30 часа Модел : 1002585.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата