Jopwkuin за Безбедност на рачниот Зглоб Линк, Анти Изгубени Зглоб Линк Лесен за Употреба Трајни Мека Практични за Отворено за Преполните Улици(Фиксна Главата Сина 1.5 Ме

Jopwkuin за Безбедност на рачниот Зглоб Линк, Анти Изгубени Зглоб Линк Лесен за Употреба Трајни Мека Практични

Достапно за вашата нарачка
DEN 638.40
Залиха:

Намалувањето синџир може да биде продолжен најмногу до 1,5 m / 4. Лесен за користење, сите што треба да направите е да прикачите wristband да возрасен за раката и да го детето рака.Спецификација : Предмет Тип : Анти‑Изгубени Зглоб Link Material : Плетени памук +TPU+ челик wire Suitable Возраст : Над 4 Години Стариот Пакет Листа : 1 x Анти‑Изгубени Зглоб Link Note : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Тоа не може да се користи за да се спречи децата од паѓање.На мека пена подлога во внатрешноста на wristband го прави удобно за возрасни и за деца да се носат.Тоа не може да се користи како одење обука уред.9 фт, и на обемот на wristband на страна (помали страна) може да се прилагоди за да одговара.ПРИЛАГОДЛИВ : детето анти изгубени зглоб линк е мека и удобна, погоден за деца рацете.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Лесен за користење, само приложување на wristband до рацете на возрасните и на децата.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Родителите може да се поврзат со нивните родители,' раце, ранци, ремени, колички, шопинг коли, и се совршен подарок за пријателите и за себе. Погоден за супермаркети, преполните улици, станици, или било кој друг на јавни места, родителот треба да е крај може да биде поврзан со родителот страна, ранец, појас, количка, шопинг коли, совршен подарок за пријателите и за себе. Јажето е направен од нерѓосувачки челик и завиткан во пластика, па вие не мора да се грижите за сечење себе.Големината на wristband може да се прилагоди според своите потреби, и мек сунѓер подлога во wristband го прави удобно да се носат за возрасни и за деца.Тоа се поврзува со wristband преку метал конектор кој се ротира слободно 360 степени.9 ft и на обемот на зглоб бенд на страна (помали страна) може да се прилагоди за да одговара.ФУНКЦИЈА : безбедност на рачниот зглоб линк се користи само за да се спречи децата од добивање на изгубени кога ќе излезе. Се користи само за да се спречи децата од добивање на изгубени додека се надвор, но не може да се користи за спречување на децата од паѓање и не може да се користи како одење обука опрема.ДОБАР КВАЛИТЕТ : јажето е направен од нерѓосувачки челик и завиткан во пластика, па вие не мора да се грижите за сечење себе.Се препорачува за деца под 4 години употреба.

Кон својствата

Item Type:
Anti‑Lost Wrist Link
Material:
Knitted cotton +TPU+ steel wire
Suitable Age:
Above 4 Years Old
Package List:
1 x Anti‑Lost Wrist Link :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобри предлози во категоријата