Торта во Облик на Кутија, Бела Церемонијата Материјали Перница кутија, Кутија Со Лента Bowknot Носител на Перница за Церемонијата Дома(број 5903)

Торта во Облик на Кутија, Бела Церемонијата Материјали Перница кутија, Кутија Со Лента Bowknot Носител на Перница

Достапно за вашата нарачка
DEN 1034.16
Залиха:

Оваа перница кутија е одбрано од газа и се украсени со тантела таписерии, така што тоа не е монотоно и се одразува вид на убавина.Оваа свадба кутија има стилски дизајн и едноставен изглед, опкружен со рози и украсени со бисери.Можат да бидат ставени во транспарентна средината кутија за безбедно складирање и лесно отворање.Торта во облик на кутија е совршен избор за сите внатрешна и надворешна свадби и плажа свадби.Совршена свадбена церемонија, оваа перница кутија може да се направи совршен фолија за вашиот прстен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата