Лион DD67531P 4 Ниво Претходно Конструиран за Масовно Складирање Рек-Add-On со Честички Одбор, 96 Ширина x 24 Длабочина x 96 Висина, Сива Dove

Лион DD67531P 4 Ниво Претходно Конструиран за Масовно Складирање Рек-Add-On со Честички Одбор, 96 Ширина x 24 Длабочина

Достапно за вашата нарачка
DEN 1200.00
Залиха:

DD67531 P Боја : Сив Гулаб, Единица : Add-On, Подови : Честички Одбор Карактеристики : -се Комбинираат Почеток и Add-On за да го прилагодите вашиот простор за складирање.-1650-3300 lb.капацитет.Вклучува : -Тешки-должност, 14-мерач челик греди вклучени.Опции : -Достапна во три бои : Сив Гулаб, Китови, & Wedgewood Сина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата