QINGYANG Свадба Headband Кристал Свадба Коса Додатоци рачно изработени Цветни Коса Парчиња за Жени

QINGYANG Свадба Headband Кристал Свадба Коса Додатоци рачно изработени Цветни Коса Парчиња за Жени

Достапно за вашата нарачка
DEN 839.76
Залиха:

1.Големина на : Оваа свадба headband е за 12.59 инчи долго, 3.93 инчи широк, и тежи 106 g. 2.Материјал : булчински коса додатоци се направени од високо-квалитет сребро rhinestones и легури.Тие се украсени со шарени rhinestones, кои се многу убави. 3.Дизајн : Оваа свадба hairband е три-димензионални цвет составен од легура и rhinestones.На кривина на ливчиња може да се прилагоди.Тоа е убава и уникатна.Неколку шарени rhinestones се украсени со сјаат, привлекување на повеќето луѓе е внимание. 4.Прилики : Кристал булчински headband континуирано за партија, свадба, роденден, празник, матурска, вечер и други формални прилики. 5.Производ Служба : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние секогаш сме од ваша страна и обидете се нашите најдобри за решавање на секоја од вашите проблеми.Зошто да го одберете нашата свадба додатоци? 1. QINGYANG производи се со добар квалитет, одлична цена и високата цена перформанси. 2. Оваа свадба headband е единствен во дизајнот и во модерен стил. 3. Булчински коса додатоци се погодни за различни фризури, и исто така, може да се користат за да се поправат свадба превез.Свадби симболизираат среќата и убавината, и накит може да додадете малку сјај на свадба и да ја напушти повеќе убави спомени.Како да се задржи на кристал сјајна накит? 1. По носењето накит секое време, да избрише нечистотија на површината на накит со мека крпа или шминка четка. 2. Да се избегне контакт со хемикалии, како што се козметика и спреј за коса. 3. Имајте на додатоци се исуши и да ги исклучи кога капење или пиење. 4. Продавница секое парче на накит одделно за да се избегне гребење.Ви благодарам многу за вашата доверба и купување.Ние сме посветени да го носи најдоброто корисничко искуство.Ако имате било какви други прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да го решите вашиот проблем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата