P-SB7T Дух Кутија & DAS108 Орбитал Bluetooth Универзална Говорникот за Полнење

P-SB7T Дух Кутија & DAS108 Орбитал Bluetooth Универзална Говорникот за Полнење

Достапно за вашата нарачка
DEN 2277.60
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . "Овој јазик е многу подобро отколку да се рекламира.Многу висок квалитет!Ви благодариме повторно!!" –Savannah_2008 (e Bay купувачот).Нови P-SB7 T Сега СУМ со Сигнал Зголемете, 250m W Говорник на Производството и 15m W Слушалка Излез, Висок Интензитет Мини Вградена во Светилката, Црвена (670nm) Осветлување на LCD екран со Manual ON/OFF Контрола на Власта и (3) AAA Алкална Батерии (Вклучени) со 1 година производителот гаранција.Корисникот Избор AM/FM Напред / Назад Издржам Стапки : 100ms, 150ms, 200ms, 250ms, 300ms, 350ms. +/- 5 Степен Топло и Ладно Место Детекција со коишто се слушаат & Визуелна Индикација.Конфигурацијата се користи од страна на Zak Bagans на Духот Авантури.Имаме барав долго и напорно за замена да го прекине Altec Lansing IM228 и IM227 Орбита Јазик.По неколку месеци на истражување и тестирање на бројни говорници, ние сме возбудени да објавам дека имаме најде еден кој нуди сигурен звук перформанси.На DAS108 говорникот лесно надмина квалитетот на звукот на било кој друг говорник во својата категорија.На DAS108 звучници карактеристики неверојатен звук квалитет без звук нарушување.Тоа е тешка должност, сите метални звучник со магнетно поле што е 4 ПАТИ помоќен од Altec Lansing Орбита Јазик.Мерење во само под 1 фунта, на сите метална конструкција во комбинација со подобрените гласовни клиентите и зголемување на магнетното поле помага да се обезбеди врховниот квалитет на звукот со длабоки бас одговор.Корисниците брзо ќе се препознаат предностите кои ги нудат невиден платформа за паранормални комуникација кога овој јазик е поврзан со P-SB7 T или P-SB11 Дух Кутија!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата