Бања Потоне Тапа - Pullout Спреј / Распространета Хром / Electroplated Широка Еден Справи Со Три Чешми HolesBath

Бања Потоне Тапа - Pullout Спреј / Распространета Хром / Electroplated Широка Еден Справи Со Три Чешми HolesBath

Достапно за вашата нарачка
DEN 3839.76
Залиха:

Лесна Инсталација со сите додатоци за монтирање вклучени.Нерѓосувачки челик и Месинг дизајн задржува на површината со максимално одржување и да се обезбеди трајност и долго-траен перформанси.Никел Бранеа Заврши е совршен додаток на модерни простори,и се гради за да се спротивстави на дневни гребнатини,corrosions и tarnishing.На славина кертриџ е тешко, издржлив керамички дискови кои можат да се справи со високиот триење што се случува кога ќе промена на температурата на водата.Бања тапа обезбедува јасна и стабилна ламинарен проток кој дава една убава вода презентација.Водопадот тек е идеален за секојдневна бања задачи, како четкање на забите и миењето раце.Pullout Спреј, Широко Распространета.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата