Bewinner USB Мултимедијална Тастатура,2.4 G Безжична Глувчето Тастатура Опремен со Целосна QWERTY Тастатура и Trackball за Windows Мултимедијални Контрола и Целосна Контрола,Обезбе

Bewinner USB Мултимедијална Тастатура,2.4 G Безжична Глувчето Тастатура Опремен со Целосна QWERTY Тастатура и Trackball

Достапно за вашата нарачка
DEN 810.96
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【2.4 G Безжична Конекција】Овој безжичен глушец и тастатура има 2.4 G безжична конекција за Windows мултимедијални контрола и целосна контрола, контрола на далечина може да достигне до 10 метри. 【Мини Големина Дизајн】Овој пренослив мултимедијална тастатура усвојува ултра-светло дизајн, мини големина 124x135x25mm, ултра-мали USB приемник, џеб тастатура и глушец комбо, лесен за носење и употреба. 【Исклучителна Појава】горниот тастатура, пониски глувчето, поставен на мазна крива, не се лизга површински третман.Ова е целокупната рационализација мини безжична глувчето и тастатурата комбинација. 【Лесен За Употреба】Оваа мини безжична тастатура и глушец комбинација е опремен со целосна QWERTY тастатура и trackball, обезбедување на лесен и удобен за далечинска контрола за видео операции во дневната соба.Компатибилен со Победа 7/2000/XP/Vista.Поради своите мали димензии, тоа може да биде ставен на страна. 【100% Гаранција】Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, додека користење на нив, ве молиме слободно да контактирате и со нашите 24/7 услуги на клиентите, ние ќе се обезбеди професионална асистент за вас.Спецификација : Предмет Тип : Тастатура Модел : N5901 Моќност : 2 AAA Батерии (не се вклучени) Боја : Црна Материјал : Пластични Големина : 124x135x25mm / 4.88x5.31x0.98inch Користи : За ТВ / Компјутер Пакет Листа : 1 x Keyboard1 x Приемник (Built-in)1 x Прирачник.

Кон својствата

Item Type:
Keyboard
Model:
N5901
Power:
2 AAA Batteries (not included)
Colour:
Black
Material:
Plastic
Size:
124x135x25mm / 4.88x5.31x0.98inch
Uses:
For TV / Computer
Package List:
1 x Keyboard1 x Receiver (Built-in)1 x Manual :

Најдобри предлози во категоријата