Waldeal Жените Везени Прилагодливи конска опашка Шапка Ниска Profie Изми Бејзбол Капа

Waldeal Жените Везени Прилагодливи конска опашка Шапка Ниска Profie Изми Бејзбол Капа

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

Рамен Цврст Тока затворање.Ако ние се добие репутација за случува нападот во најмала провокација, која не се случува да им помогне на нашите деца.Постојат 6 Везени претходно биле вклучени на круната.Добар мама мечка знае кога да режењето и кога да насмевка.Тоа е уникатен подарок за пријателите, семејството, најдобар пријател, мајка, баба, роденден, празник, денот на благодарноста, Божик, Нова Година сегашноста и на Денот на Мајката.Мекото се чувствуваат носи и мода и удобноста на вашиот ден.Тоа задржува вашата коса од вашето лице и очи.Прилагодливи метал тока прилагодено одговара на повеќето возрасни главата големина, димензии : Капа Висина : 9cm/3.Само како и секој добар мама мечка, може да се види и од далечина и чекор во кога е потребно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата