SHJDLSB Figurine Смола Статуа Европската Индивидуалност Луксузен Куки Цвет Ѕид Декорација Грб и Капа Куки Дома Декор Уметност Куки-D

SHJDLSB Figurine Смола Статуа Европската Индивидуалност Луксузен Куки Цвет Ѕид Декорација Грб и Капа Куки Дома

Достапно за вашата нарачка
DEN 331.20
Залиха:

Materisl : Железо.Големина : како што е прикажано.Еколошки материјал, светла боја, трајни текстура, не е лесно да се носат, силна еластичност, совршено уметничко ниво-внимателно да се дизајнира секој детал.Ракотворби се големи подароци за семејството и пријателите.Тоа е погоден за мулти-сцена апликации како што се внатрешна декорација, спална соба декорација, дневна соба, канцеларија, празник подароци, итн., додавање на извонреден вкус и истакнување на индивидуалноста. ♥Потсетување : големината е рачно мери, не може да биде грешка од 0 до 0.2 cm, што е нормален феномен.И поради разликата на различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.Ви благодариме за вашето разбирање, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата