Tupperware Ретро Термички Шише 350ml 1pc

Tupperware Ретро Термички Шише 350ml 1pc

Достапно за вашата нарачка
DEN 1173.12
Залиха:

Истури Доказ : има силикон заптивка што го прави истури доказ на тој начин што е лесно да се носат различни пијалоци.Изолирани : изолираната ѕидот на садот го задржува пијалаци топла или ладна до 6 часа.Компактен и ергономски : лесно се вклопува во чаша носителот, чанта или странични џебови на ранец.Лесно да се Прелива и Чиста : широк устата обезбедува лесно да фрлаат и исто така лесен пристап за чистење.Материјал и Капацитет : На Ретро Шише е направен од челик и капацитетот на 350ml.Tupperware Ретро Шише е тренди нов начин за носење на вашиот пијалоци со вас каде и да одите.Оваа елегантна термички колба не е само добар изглед, но исто така доаѓа со одлични карактеристики.На заптивка на капакот го прави тоа течни тесни за да се осигура дека не постои spillage.Термички изолирани ѕидови чувајте пијалоци топла или ладна, за колку што шест часа.Малата и компактна големина го прави лесно се вклопуваат во една торба, без да заземаат многу простор.Носат со вас во теретана, на работа, на пикник или едноставно да се задржи на тоа во вашиот автомобил кога и да патувате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата